Een gemeenschapshuis voor Panningen
Vinden, binden en verbinden

Organisatie

Bestuurssamenstelling

Voorzitter

Peter Janssen
p.janssen@gemeenschapshuisinkepel.nl

Secretaris

Paul Jacobs

p.jacobs@gemeenschapshuisinkepel.nl

info@gemeenschapshuisinkepel.nl

Penningmeester

Lambert Leenders

l.leenders@gemeenschapshuisinkepel.nl

Bestuurslid

Piet Joosten

p.joosten@gemeenschapshuisinkepel.nl

Jack Kok

j.kok@gemeenschapshuisinkepel.nl

Mieke Habets

m.habets@gemeenschapshuisinkepel.nl

Herm Driessen

h.driessen@gemeenschapshuisinkepel.nl

Adviseurs

Onderstaande personen zijn adviseurs en verrichten

werkzaamheden om het gemeenschapshuis mee te realiseren

Piet Geurts

pamgeurts@home.nl

Geert Wismans

geert.wismans@peelenmaas.nl

Word vrijwilliger

Samen verantwoordelijk

alles over vrijwilligers

Contactgegevens

Akkerveld 15
5988 JB Helden

06-55134717
info@gemeenschapshuisinkepel.nl